איך להתחיל שיחה עם בחורה

 

סצנת הדייטים בימינו אינה קלה בכלל, אם פעם אפשר היה להכיר מישהי במועדון ולזרום משם, היום הרבה מזה עבר לרשתות החברתיות ושם זה כבר מורכב מאוד. הריחוק הדיגיטלי, האפליקציות המאוסות וההצפה מקשים למשוך את תשומת הלב ולהראות שאתה משהו מיוחד ושכדאי לה רגע לעצור ולשים לב. (קבלו עוד טיפים לדייטים)

אז איך בכל זאת להתחיל שיחה עם בחורה ברשתות חברתיות?

  1. פניה ישירה- בעידן של היום יש המון סחור סחור וזה יוצר תחושת מיאוס ומסטיק. הכי טוב- לגשת ישר ולעניין. לשים את הקלפים על השולחן, לפנות באופן ישיר וכך למנוע אי נעימות ובזבוז של זמן יקר לשניכם. חשוב שתביע בטחון ופתיחות. הבט לה ישר לעיניין, חיוך קטן ואז משפט פתיחה ממוקד וישיר. בלי טכניקות ומאמץ מיוחד "הי, אשמח להכיר, שמי X מה שמך?", פניה זו משדרת אמון כי היא נראית נטולת מאמץ וטכניקות. פשוט, ישיר ולענין.
  2. מה הקשר- כנראה שאתה פוגש אותה בסיטואציות מסוימות והפניה אליה צריכה להיות קשורה ומחוברת אחרת תיתפס כמפריעה באמצע הסיטואציה. אם היא אוכלת, קונה או גולשת בפלאפון, תתייחס לזה ותיצר הקשר משם. למשל "אומרים שאנשים כבר לא מדברים אחד עם השני מאז האינסטגרם" עם חצי חיוך. עכשיו כבר יש מקום לשיחה לא מאיימת כאילו ע"י ביקורת עדינה שמדברת לכולנו.
  3. על הדרך- אם אף אחת מהדרכים לא עבדו לך ואתה עדין שואל את עצמך איל להתחיל שיחה עם בחורה, הנה עוד דרך אחת שבוודאי תציל אותך מפספוס של הזדמנות. השיטה היא לפנות עם שאלה כללית, יבשה ואפילו אינפורמטיבית גם אם כנראה שלא תהיה לה תשובה עבורך למשל "את יודעת מתי הם סוגרים פה?" כך ננטרל את ההתנגדות כי אין פה פניה שמצביעה על יצירת קשר ואז היא תהיה פתוחה יותר להגיב. כלומר תגובה תהיה פה כמעט בוודאות. עכשיו כשכבר יש תגובה ומשכת את תשומת הלב, תוכל להמשיך לשיחה מעניינת ומושכת.
  4. תחומי עניין- אחד הדברים שמיצרים קירבה ואמון ועונים על השאלה איך להתחיל שיחה עם בחורה, הם תחומי ענין משותפים. בין אם ברשתות חברתיות או בסביבה האמיתית, בדוק מה מעניין אותה, איפה היא מסתובבת, הצטרף לקבוצות שהיא נמצאת בהן והתחל שיח סביב נושאים משותפים. כך היא תרגיש נינוחה לצידך ותדע שיש בסיס ראשוני לקשר טוב ומשותף.
  5. נראות ברשתות החברתיות- לפני שאתה פונה וודא איך אתה נראה כלפי חוץ, איך תמונת הפרופיל שלך, אילו פוסטים העלית לאחרונה? שאל את עצמך איך אדם מהצד חווה אותך כשנכנס לפרופיל. אם כל הפוסטים האחרונים שלך הם עם בחורות במסיבות, כנראה שזה ירתיע אותה והיא תמנע מלהגיב. נסה לייצר תדמית כזו שתזמין ליצור היכרות. אתה יכול להתיעץ גם עם בחורה קרובה שאתה מעריך את דעתה כמו אחות, ידידה או חברה ללימודים.

השלב הראשוני לא קל אבל אם תצמד לעצות האלו שמציעות איל להתחיל שיחה עם בחורה, אנו בטוחים שתחווה הצלחה והנאה.

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *