דייט לילי

דייט לילי- איך להפוך את הדייט הבנאלי לבלתי נשכח רוב הדייטים מתקיימים בשעות הערב/ לילה, לאחר יום העבודה, אך מה אם אפשר לצאת לדייטים לא שגרתיים? כאלו שיאירו צד אחר בנו או יעבירו מסר שחשוב לנו להעביר (למשל שאנו יצירתיים, נועזים, אמיצים, מעניינים וכו'). או שפשוט בא לנו שהדייט הזה לא יישכח לעולם וירשים מאוד את הצד השני, אז הנה כמה רעיונות לטיפים לדייטים ואיך לעשות את זה:

  1. דייט לילי שמתחיל בשעות הקטנות של הלילה ונמשך אל תוך הזריחה- כמה רומנטי ומיוחד זה יכול להיות. דייט כזה מאפשר שיחות עומק, היכרות אמיתית מעבר למסכות, הוא מתאים לאמיצים בתחילת הקשר ובוודא גם בהמשך הקשר כשרוצים לגוון ולעשות משהו אחר. אם משלבים את זה בלוקיישן מיוחד כמו תצפית מיוחדת על העיר או איזה צוק ליד הים- זה הופך להיות פשוט וואו. חוויה שלא תשכחו זמן רב.
  2. ערב קריאה/ משחקי קופסא- לפעמים רוצים פשוט להיות יחד אבל לא לבזבז עוד ערב שגרתי בבית, אז אפשר לשלב, אפשר להכריז על דייט לילי בבית, מתארגנים לקראתו, מתקלחים ומטפחים את עצמנו, ואז מתארגנים בצורה מפנקת ונינוחה בסלון או בחדר השינה, עם ספר טוב לקריאה משותפת או משחק קופסא למבוגרים כדוגמת "קטאן" ופשוט מעבירים ערב של ביחד בלי הפרעות, בלי מסכים, בלי מסיחי דעת. רק שניכם בזמן איכות אמיתי. דייט לילי משמעותי ומרגש.
  3. סיור לילי בירושלים- לא לירושלמים בלבד! סיור מודרך או רק שניכם ביחד הוא רעיון רומנטי ומרהיב ביותר. העיר מוארת באורות נפלאים, כל האתרים המיוחדים מוארים וזורחים- חומות העיר העתיקה, הר הזיתים ועוד. ניתן לחוות את ההיסטוריה והארכיטקטורה של העיר בזוית שונה כל כך, כפי שמעולם לא ראיתם ולהנותמיופיה של העיר הזו. אם נסחפתם עד הבוקר, תתפנקו בפיתות הראשונות שיוצאות מהטבון באחת מהמאפיות הטובות בעיר, ואם קפאתם מקור וסיימתם מוקדם, יש שפע מסעדות מעולות שתוכלו לקנח איתן את הסיור והדייט הלילי המיוחד הזה.
  4. הפארק הלאומי ברמת גן- פארק גדול עם אגם באמצע, שטחים עצומים של דשא וחיות חופשיות שמסתובבות באין מפריע, בלילה הוא מואר ויפיפה ושקט. הטיול בין שביליו בלילה יכול להיות רומנטי ומחבר מאוד.
  5. פארק וולפסון, תצפית על גבעתיים- הפארק ממוקם בין דרך הטייסים ללה גוארדיה. פינה חבויה ופרטית, תוכלו למצוא בו אגם מים קטן וצמחיית פארק, וכדייט ליליהוא פשוט יפיפה עם אורות העיר הבוהקים. הפארק יושב על גינת כורכר בגובה 57 מטר. אם תאתגרו את עצמכם ותטפסו מעט על תזכו לתצפית מטורפת שלא ראיתם כמותה מעולם. קצת ענבים ויין לבן יהפכו את זה לרגע מושלם ומרשים ביותר.

עם קצת חשיבה וגם גישוש בין חברים, אפשר למצוא אתרים מיוחדים ומרשימים שיהפכו כל דייט למשהו מיוחד ויקנו לכם נקודות על ההשקעה.

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *