דייט ראשון טיפים מה לא לעשות בשום אופן

 דייט ראשון זו חוויה מלחיצה, מבלבלת ומביכה. אבל הכרחית כדי להמשיך לדייטים הבאים ולבנות קשר אמיתי.

יש כמה טעויות שכדאי מאוד להימנע מהן בדייט ראשון טיפים מה לא לעשות כאן לפניכם:

  1. לא להקשיב- חוסר הקשבה היא אחת הטעויות שגומרות דייט ראשון טיפים בנושא ניתן למצוא בכל מקום. הדייט שלך משדרת כל הזמן מה היא מרגישה- בין אם במבט או בהבעת פנים וכלה בשפת גוף. אם היא הניחה יד על הכתף שלך ולא זיהית את הרצון בקירבה פיזית, פספסת בענק. ומצד שני אם התקרבת אליה כאשר שפת הגוף שלה משדרת ריחוק, אתה תקבל דחייה ודאית. היה קשוב אליה- למה שהיא אומרת ולמה שהיא לא אומרת.
  2. מקום לא מתאים- אחת הסיבות לדייט נוראי היא בחירה לא טובה של מקום. מקום רועש, צפוף או להפך- אינטימי מידי, יוצר מרחב לא מתאים לדייט ראשון, טיפים לבחירת מקום הם שיהיה שקט כך שיאפשר שיחה נינוחה, מרווח יחסית, אך לא מבודד מידי או מאלץ קירבה גדולה מידי. אפשר לבחור מקום ראשוני שממנו ממשיכים הלאה לאחר שנשבר הקרח (למשל בית קפה על שפת הים).
  3. מבטים לצדדים- אתה במהלכו של דייט ומוצא את עצמך בוהה בבחורה יפה שעברה ליד או במלצרית עם מחשוף גדול. קח בחשבון שהדייט שלך חוסל. אז תתאפק, תהיה מודע לקושי הזה ותעשה מאמץ ממוקד להימנע ממבטים לא מתאימים.
  4. תן להשחיל מילה- המבוכה בדייט והחשש משתיקות מביכות גורמות לאנשים למלא את החלל בהרבה מילים וכך הדייט הופך למונולוג ארוך מבלי שום הזדמנות לצד השני לדבר. שים לב לזה, בין אם אתה הצד השותק או המדבר ונסה לאזן את זה באמצעות שאלות מובילות והזמנה לשיחה.
  5. ראיון עבודה זה לא פה- לנהוג כאילו אנחנו בראיון עבודה זו טעות נוספת שעושים בדייט ראשון, טיפים מה כן לעשות? (עוד טיפים לדייטים) הנה- ספרו פרטים רלוונטים בתמציתיות, הפרידו בין עיקר לטפל, ענו על השאלה שנשאלתם גם אם נזכרתם בסיפור מכיתה ג' שממש בא לכם לספר. גרום לדייט שלך להסתקרן ולא להיות מוצפים ומשועממים.
  6. התלהבות יתר- גם אם הדייט ממש לטעמך, שים לב לתגובות שלך, תגובות נלהבות מידי יכולות להתפרש כנואשות או דוחפות מידי. כמו כן, קח בחשבון שדייט ראשון משמש להיכרות ראשונית, גם אם אתה מחפש מחויבות, זה לא הזמן לדבר על החתונה, הילדים והעתיד. זה יכול להרתיע ולהבהיל את הדייט שלך כיוון שאתם עדין לא מכירים מספיק ואפילו להראות נואש. בכל מקרה זה מרחיק מאוד.

הכנה מקדימה, מודעות עצמית וחשיבה על מהלך הדייט מראש יסייעו לך להגיע במיטבך, לבטא את עצמך בצורה שתקדם אותך ולהנות.

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *