טיפים לדייט ראשון לגבר שרוצה להיות במיטבו

 דייט ראשון זה מעמד מאוד מרגש ומלחיץ כאשר הרצון העיקרי הוא להרשים מצד אחד ולבחון מצד שני ובעיקר- לצלוח את הדייט הראשון כדי שיהיה דייט השני.

קבלו מס' טיפים לדייט ראשון

הנה כמה טיפים לדייט ראשון שממשיך לדייטים נוספים:

  1. מראה הקנקן- אתה לא חייב ללבוש בגדים יקרים או מותגים, אבל כן חשוב מאוד שתראה מכובד, נקי ואפילו ריחני. שהבגדים שלך יתאימו לסיטואציה ומקום הבילוי- אם קבעתם ללכת לים ולבשת חליפה, זה ייראה מוזר בדיוק כמו נעילת סנדלי שורש למסעדה יוקרתית. אם לא קבעתם מקום ספציפי- בחר מראה שמתאים כמעט לכל מקום, סגנון ספורט אלגנט יתאים מעולה. וודא שהבגדים ישרים ואם נדרש גיהוץ- בחר משהו אחר או גהץ מראש. אם יש לך ספק- התיעץ עם בת משפחה או מכרה בעלת טעם טוב.
  2. טיפוח כללי- פגישות מתקיימות בד"כ בערב כאשר רוב האנשים אחרי יום פעילות ארוך ומלא. חשוב להגיע לפגישה אחרי מקלחת מרעננת, דאודורנט ובישום, וודא שהשיער שלך מסופר ונראה טוב ושאתה מגולח.
  3. זמן בטחון- הגע בזמן לפגישה. קח בחשבון פקקים, תקלות ומחסור בחניה. איחור מעביר מסר של חוסר אחריות וחוסר כבוד וזו התחלה גרועה של מערכת יחסים ורושם ראשוני.
  4. תכנון- הכנה מוקדמת תעביר מסר של אכפתיות, השקעה ואחריות. אם קבעתם כבר לאן לצאת- בדוק אם יש הכנות שניתן לעשות כדי להפיק את המירב מהערב למשל הזמן מקומות מראש, בדוק אפשרויות חניה קרובות ונוחות, קח מטריה בימי חורף, דאג לכסף קטן לטיפ וחשוב מראש על תוכנית גיבוי למקרה שתרצו מקום אחר. בכל אופן שתף את הדייט שלך בהחלטה והגיעו להחלטה משותפת.
  5. כמו בפעם הראשונה- יתכן שיצאת כבר לאינספור דייטים ואתה קצת עייף או מיואש מהתהליך. קח נשימה, התרענן, התיחס לדייט הזה כאילו הוא הראשון בחייך ואולי גם האחרון. אם תגיע עם מטען של דייטים קודמים, יתכן שתהרוס כל סיכוי שהפעם זה יהיה ה"דייט".
  6. שאילת שאלות- המעמד המלחיץ של דייט והחשש משתיקות מביכות יכול להוביל אותך לדבר הרבה על עצמך. שים לב לזה, היה מודע לעניין והקפד לעצור את עצמך. חשוב מראש על שאלות שיוצרות שיחה ודאג להתעניין באמת בדייט שלך. ואם שאלת שאלה- כדאי שתקשיב היטב לתשובה.
  7. היה קשוב- הקשבה לדייט שלך היא משמעותית בהצלחת הפגישה, הקשבה אמיתית לצרכים ורצונות שמשודרים. יש המון מידע שניתן לקבל משפת הגוף, מצורת הדיבור והבעות הפנים, אם אתה מזהה שעמום או רתיעה, עצור ונסה לבחון, לשנות ולשפר את ההתנהלות שלך .

בסופו של דבר התארגנות לדייט, חשיבה מקדימה, השקעה, יגרמו לנו להרגיש בטוחים יותר בעצמנו וזה יעבור הלאה לאדם השני וישפיע על תפיסתו אותנו ועל הצלחת הדייט.

עוד טיפים לדייטים

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *