רעיונות לדייטים

 

פגישה ראשונה, אולי שלישית, אולי כבר בעומק הקשר.

קבלו מס' רעיונות לדייטים בשביל לחדש, לעשות משהו מיוחד שיעביר מסר שהשקענו, שאכפת לנו, שאנחנו אוהבים.

הנה כמה רעיונות לדייטים מיוחדים:

דייט ראשון- בית קפה מואר- בדייט ראשון כדאי לבחור מקום סולידי, מואר ומרכזי, לא המוני וצפוף אבל גם לא מבודד וריק מאדם. זהו שלב של חשדנות ונסיון לתהות על קנקנו זה של זו. חשוב שהמקום יאפשר שיחה רגועה ופתוחה, שהמוסיקה לא תפריע לשמוע והצפיפות לא תפגע בפרטיות. מקום עם מגוון רחב של אפשרויות להזמנה כך שיתאים לכל ההעדפות שיש.

דייט שני – פיקניק בפארק או בים– אם בא לכם באמת להכיר את הדייט שלכם, פיקניק זו בחירה נהדרת. רק שניכם, אחד על אחד, בלי הסחות דעת ובלי מלצר שקוטע את השיחה. קצת יין, ענבים, אולי גבינות. לא צריך יותר מזה. מחצלת גדולה ונוף של השמיים, יספקו הזדמנות לשיחה פתוחה בכל נושא שרק תדמיינו והכרות מעמיקה של האדם שאיתכם.

דייט שלישי- החלקה על הקרח– כבר יש היכרות מסוימת, אפשר להבין מהם תחומי העניין העיקריים של הדייט ודווקא החלקה על הקרח תאפשר להוציא מעצמנו דברים לא שגרתיים ולהכיר עוד צדדים בדייט שלנו שטרם נחשפו עד כה. זו הזדמנות ליפול, להשתטות, להיאחז זה בזה וכך לחזק את הקירבה והחיבור.

דייט רביעי- לצאת להופעה- אם הטעם שלכם דומה ואפילו מעריצים אומנים זהים, זה רעיון מעולה לצאת יחד להופעה, לחלוק יחד אהבה משותפת, לשיר יחד בקולי קולות ולהתמלא אוקסיטוצין הלוא הוא הורמון האהבה. איזו דרך נפלאה להעלות שלב בקשר.

דייט חמישי- ביקור בספרייה עירונית או חנות ספרים– בילוי לא שגרתי שיוציא מכם משהו אחר. סיפורים וזכרונות ישנים יעלו, תוכלו להתרפק על אהבות ישנות ולשתף זה את זה בתחומי ענין שעוד לא חשפתם. הלחשושים במעברים יהפכו את זה לרומנטי ביותר.

דייט שישי- בעומק הקשר- על הספסל בגינה- לא הכל צריך להיות ייחודי, שונה ומפתיע. לפעמים הפשטות מרשימה ומרגשת עוד יותר. ספסל שקט בגינה מוכרת יאפשרו שיחה מלב אל לב, שמיים זרועי כוכבים, הנדנדות הנטושות שממתינות לילדים שיבואו באור יום, פשטות שכזו שמאפשרת קרבה ואהבה פשוטה ואמיתית.

דייט שביעי- לצאת לסלון- לפעמים, כשכבר נמצאים יחד זמן מה, כשכבר בילינו בכל מקום אפשרי, כשכבר אין את הצורך להרשים ולהראות ורוצים פשוט להיות יחד, הסלון הוא המקום עבורכם. אם השקעתם בסלון שמאים לצרכים שלכם ואתם מרגישים בו נינוחות והנאה, זה יכול להיות רעיון נפלא לשבת יחד על הספה ולבלות ערב יחד.


אל תשכחו לרכוש מכונת קפה איכותי מבית נספרסו העולמית – ישדרג לכם את הדייט
דייט שמיני- התנדבות– לעשות יחד מעשה טוב יכול לגרום לכם לתחושה נפלאה. לדעת שיחד יצרתם משהו משמעותי עבור מישהו, יגרום לכם לתחושת עילוי וזה יעמיק את החיבור וההתרגשות יחד. יש שפע של מקומות להתנדב בהם, חשבו על תחום שמשותף לשניכם וחפשו ברשת אפשרויות להתנדב ולתרום בתחום זה. אפשר לסייע לכלבים, לאנשים חסרי בית, לחלק מזון או כל תרומה אחרת. העשייה המשמעותית תגרום לכם לראות זה את זו באור אחר.

שתפו אותנו:
0Shares

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *